O mnie


Absolwentka studiów pierwszego stopnia o kierunku Architektura na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej. Zafascynowana teorią architektury oraz rysunkiem architektonicznym, ze szczególnym upodobaniem do grafik w tuszu. 

Zagadnienia które pochłaniają mnie najbardziej to społeczne oddziaływanie architektury oraz percepcja przestrzeni. W swoich pracach poprzedzonych rozległymi studiami zagadnienia, uwarunkowań historycznych oraz pracując z ludźmi, dzięki dobrze rozwiniętej empatii - staram się znaleźć rozwiązania problemu i tworzyć wielowrymiarowe koncepcje. 

Prezentacja wizualna projektu jest dla mnie narzędziem do niewerbalnego przekazania idei. Ceniąc stara szkołę architektury - pracowałam głównie manualnie tworząc modele i rysując perspektywy - tak zrodziła się moja miłość do makiet i grafik. 

Dotychczasowa praca nauczyła mnie jak rozumieć potrzeby klienta a także jak w profesjonalny sposób przedstawiać i promować produkt, oraz kordynować pracą zespołu - co chciałabym w przyszłości przełożyć na bycie jak najlepszym architektem. 

W pracy jestem osobą sumienną i odpowiedzialną, samodzielną oraz zaangażowaną. Każdy dzień traktuję jako możliwość rozwinięcia wiedzy, nie boję się pytać- aby potem móc wykorzystać swoją wiedze pomagając innym.